• Главная
  • Працівники транспортного відділу Покровської міськради провели роз’яснювальну роботу з перевізником
13:47, 25 марта 2021 г.
1

Працівники транспортного відділу Покровської міськради провели роз’яснювальну роботу з перевізником

Працівники транспортного відділу Покровської міськради провели роз’яснювальну роботу з перевізником

Днями в соціальній мережі Facebook з’явилось повідомлення щодо порушення розкладу руху міжміського маршруту 25 «Покровськ-Родинське». До того ж автор скаржився на недотримання водієм карантинних обмежень, пов’язаних з ростом захворюваності на COVID-19.

У своєму дописі автор повідомив, що автобус робив значні перерви між рейсами. Через довгі очікування транспорту, у салоні зібралось чимало пасажирів. Автобус був битком набитий людьми, деякі з яких не дотримувались карантинних обмежень.

«Ми постійно проводимо моніторинг соціальних мереж, де часто люди обговорюють ту чи іншу ситуацію, яка потребує втручання саме представників міської ради, - розповіла начальниця відділу транспорту Покровської міськради Юлія Остапчук. – Це повідомлення ми також не залишили без уваги та відразу звернулись до перевізника, який обслуговує цей маршрут».

Працівники транспортного відділу Покровської міськради провели роз’яснювальну роботу з перевізником, фото-1

Спеціалісти транспортного відділу провели роз’яснювальну роботу з підприємцем, який узяв до відома усі зауваження та пообіцяв вжити заходів, аби подібні ситуації не повторювалися.

За словами Юлії Остапчук, кожного тижня спільно з представниками Муніципальної служби правопорядку, спеціалісти транспортного відділу проводять рейди щодо дотримання карантинних обмежень, тож це питання є на постійному контролі.

Щодо 25-го маршруту, наразі розробляється новий графік курсування автобусів за напрямком «Покровськ-Родинське», який буде більш комфортним для пасажирів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #перевізник
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Купидончик
26 марта 2021 г., 15:59
Сегодня опять не было автобуса 25 маршрута, который должен в 14.00 забирать пассажиров из центра Родинского, и ехать на Покровск. Люди простояли на остановке почти 50 минут. В последнюю неделю автобус на 14.00 вообще не ездит. На 7.45 утра этот же автобус также не ездит из Покровска почти неделю. Перевозчик Мещанинов на все эти "беседы" ложил ...уй. И на людей ложил ...уй. Потому что привык делать, что хочет.
Объявления
live comments feed...