• Главная
  • Служба автодоріг пояснила, чому у Мирнограді знято «щонайменше 1 км нової дороги, яка була покладена 1,5 роки назад»
13:42, 29 марта 2021 г.

Служба автодоріг пояснила, чому у Мирнограді знято «щонайменше 1 км нової дороги, яка була покладена 1,5 роки назад»

Служба автодоріг пояснила, чому у Мирнограді знято «щонайменше 1 км нової дороги, яка була покладена 1,5 роки назад»

27 березня, у Facebook мешканці Мирнограда активно обговорювали публікацію щодо ремонту дороги Н-32. Зокрема було вказано, що підрядником нібито знято «щонайменше 1 км нової дороги, яка була покладена 1,5 роки назад».

Мова йде про капітальний ремонт автомобільної дороги Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка, км 13+535 – км 16+800. Ділянка знаходиться між містами Мирноград та Костянтинівка. З цього приводу Служба автомобільних доріг у Донецькій області повідомляє наступне.

"Службою автомобільних доріг у Донецькій області було укладено договір № 2-1 від 09.01.2018 р. з дочірнім підприємством «Донецький облавтодор». Загальна ціна договору на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення у Донецькій області по всій мережі складає 162 192 386,45 грн", - йдеться у повідомленні.

У 2018 році на автомобільній дорозі Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка в рамках експлуатаційного утримання було виконано ямковий ремонт суцільними картами (замінено верхній шар покриття). До виконання робіт з ямкового ремонту було залучено субпідрядну організацію ТОВ «ПДБК».

На даний час виконується капітальний ремонт ділянки дороги, який передбачає посилення основи дороги та два шари дорожнього одягу, верхній з яких щебенево-мастиковий (ЩМА-20).

"Посилення основи не можливе без фрезерування верхнього шару старого покриття з дрібнозернистого асфальтобетону", - наголошує Служба автодоріг.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#служба #автодоріг #Мирноград
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...