• Главная
  • У Покровську стартував Регіональний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»
09:43, 1 апреля

У Покровську стартував Регіональний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

У Покровську стартував Регіональний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Головна мета заходу – покращення умов для регулярних занять фізичною культурою різних верств населення за місцем навчання, проживання та у місцях масового відпочинку громадян.

Організатором проведення заходу є управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та Донецький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

У рамках заходу передбачене:

  • упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону за участю широкої громадськості;

  • проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги державних та недержавних організацій до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою;

  • стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців житлових мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі;

  • запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять фізичною культурою.

Сьогодні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Микола Шабельник та працівники Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради вийшли на толоку до спортивного стадіону "Олімпієць".

У Покровську стартував Регіональний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», фото-1

Хоча ця спортивна локація і не функціонує повною мірою, але традиційно жителі міста проходять сюди на ранкові пробіжки, також стадіон використовується для занять картингом.  Але є й люди з низькою соціальною відповідальністю, що приходять спортивний майданчик смітити.

У Покровську стартував Регіональний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», фото-2

Дружньо та завзято учасники толоки прибрали стадіон від сміття. 

У Покровську стартував Регіональний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», фото-3

Захід проводиться з 05 квітня по 07 травня 2021 року у всіх містах та об'єднаних територіальних громадах Донецької області. 

Ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цієї благородної справи.

У Покровську стартував Регіональний місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ,
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...