Покровськ потрапив у двадцятку Рейтингу прозорості 2020 від Transparency International Ukraine

Покровськ потрапив у двадцятку Рейтингу прозорості 2020 від Transparency International Ukraine, Анастасия Сенникова

Покровськ піднявся відразу на чотири сходинки за результатами оцінки прозорості діяльності міських рад 100 найбільших міст України.

31 березня Трансперенсі Інтернешнл Україна презентувала результати двох рейтингів – Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України та Рейтингу підзвітності 50 міст України.

За результатами щорічного оцінювання прозорості у 14 ключових сферах діяльності органів місцевого самоврядування за 86 індикаторами методології, Покровськ посів 18 місце, набравши 61.10 бали. Це на чотири позиції вище, ніж минулого року, коли Покровськ зайняв 22 місце з загальним балом 57.20.

Експерти відзначили, що прозорість та підзвітність міст не залежить ані від їхнього розміру, ані від регіону. Головним фактором у впровадженні змін є проактивна позиція органів місцевого самоврядування. 

Дякуємо всім хто додав зусиль, аби наше місто показало позитивний результат і продовжуємо рухатись до покращення рівня прозорості й підзвітності.

Покровськ потрапив у двадцятку Рейтингу прозорості 2020 від Transparency International Ukraine, фото-1
Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25