• Главная
  • Микола Шабельник провів робочу нараду з представниками силових структур міста
13:10, 1 апреля

Микола Шабельник провів робочу нараду з представниками силових структур міста

У Покровську 1 квітня заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Микола Шабельник провів робочу нараду з представниками силових структур міста.

У ході наради було розглянуто ряд питань, а саме: представлення керівника Покровської окружної прокуратури, про хід виконання цільової програми "Безпечне місто", надання пропозицій щодо виконання змін та доповнень до програми, інформування про стан протидії злочинності та інші.

За інформацією керівника Покровської окружної прокуратури, очолюваний ним відділ наразі являється найпотужнішим у Донецькій області, як і по території обслуговування, так і по штатній кількості.

"Вже відмітів для себе конкретні напрямки роботи у тому числі й у співпраці з іншими керівниками правоохоронних органів. Наразі ми готуємо спільний аналіз протидії злочинності та корупції, як результат будемо проводити координаційну нараду з цього приводу. Впевнений, будемо працювати на користь нашої громади та в межах закону", - зазначив Андрій Харина.

Начальник Покровського районного управління поліції Юрій Кондрацький відмітив, що наразі збільшено кількість нарядів на патрулювання згідно повідомлень від мешканців.

"Дякуємо міській раді за надання паливно-мастивних матеріалів. Я вважаю, що спільними діями та певними кроками, згідно чіткого плану який в нас вже є, ми зможемо в дійсності досягнути гідного результату", - зазначив Юрій Миколайович.

Микола Шабельник провів робочу нараду з представниками силових структур міста, фото-8

"Насправді обстановка досить динамічна. Кожного дня є нові події на які потрібно терміново і негайно реагувати. Враховуючи те, що ми знаходимось майже на передовій, будь-ласка будьте пильними і давайте взаємодіяти. Ми готові до будь-якої співпраці. Стосовно міського бюджету моя позиція така, що кошти не повинні розкрадатися, бюджет має максимально ефективно використовуватись на благо громадян. У цьому напрямку вже напрацьована добра практика та великий досвід", - звернувся до присутніх начальник Покровського РВ 2-го управління ГУСБУ Григорій Кушнір.

Також в ході наради, кожен з присутніх ознайомив колег із поточною роботою очолюваної структури, короткостроковими планами на найближчий час.

Наприкінці зустрічі Микола Миколайович зазначив, що лише у тісній співпраці може бути ефективне виконання усіх завдань, що поставлені державою перед кожною структурою, у складних економічних умовах під час реформування у багатьох сферах.

За підсумками наради заступником міського голови надано окремі рекомендації та доручення. Підводячи підсумки, Микола Шабельник наголосив, що такі наради стануть системними кожного місяця.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Шабельник #Покровськ #нарада #представники #силових #структур
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...