• Главная
  • Чергова сесія Покровської районної ради минула швидко, однак присутні вирішили низку актуальних питань
Фото
16:01, 6 апреля

Чергова сесія Покровської районної ради минула швидко, однак присутні вирішили низку актуальних питань

Фото

Сьогодні, 6 квітня, відбулося пленарне засідання шостої чергової сесії районної ради восьмого скликання за участю відповідальних працівників виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.

Засідання відбулося під головуванням голови райради Юрія Ключки. Також взяв участь у заході голова районної державної адміністрації Андрій Бондаренко. У залі були присутні 32 депутата із 54.

Перед початком засідання Юрій В'ячеславович привітав депутата районної ради, тренера з армреслінгу Вадима Никитенко з присвоєнням йому звання "Майстер спорту". З цієї нагоди від районної ради Вадим Андрійович отримав почесну грамоту.

Затвердивши порядок денний та регламент, депутати приступили до обговорення і прийняття рішень. Відзначимо, порядок денний містив 29 основних питань та розділ різне.

Серед питань: проект рішення про звіт про роботу Покровської РДА за 2020 рік, про внесення змін та доповнень у районний бюджет, про надання згоди на створення ландшафтного заказника "Святогорівський", декілька питань стосувалися затвердження актів приймання-передачі майна, про преміювання голови районної ради і його заступників та інші.

Зокрема, було прийняте рішення про закріплення територій в межах виборчих округів за депутатами Покровської районної ради 8 скликання. Це питання депутати попередньо розглядали на комісії, тому на сесії воно не викликало зауважень і прийняте одноголосно.

"Межі дільниці та депутатів, закріплених за ними мешканці району зможуть дізнатися з інформації на нашому сайті, вона буде там оприлюднена. За кожним з 54 депутатів закріплений виборчий округ. Вони обов'язково в найближчий час відвідають сесії громад, ми їх представимо... Тобто інтереси громад будуть представляти не лише місцеві депутати, а й районні", - пояснив заступник голови районної ради Сергій Сажко.

Чергова сесія Покровської районної ради минула швидко, однак присутні вирішили низку актуальних питань, фото-14

Також під час сесії було оголошено про створення депутатської фракції "Опозиційний блок" в районній раді. Так, голова ради повідомив, що до складу фракції увійшло 6 депутатів, керівником обрано Сергія Сажко.

Одностайно були прийняті рішення по всіх питаннях, які виносилися на розгляд сесії.

До речі, після засідання присутні депутати створили комісію, яка у найближчий час буде займатися питанням створення ескізу в'їзного знаку «Покровський район». Кращі пропозиції будуть представлені на розгляд депутатського корпусу під час наступного засідання сесії.

"Вже маємо декілька варіантів, комісійно розглянемо їх, внесемо корективи та винесемо на розсуд депутатів. Плануємо встановити стели на в'їздах у район з 8 напрямків", - додав заступник голови райради Юрій Середа.

Загалом депутати попрацювали плідно та злагоджено.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровська #рада #сесія #голова #порядок #денний #Ключка
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...