• Главная
  • Оголошено прийом заяв кандидатів у присяжні Красноармійського міськрайонного суду
14:49, 13 апреля

Оголошено прийом заяв кандидатів у присяжні Красноармійського міськрайонного суду

Оголошено прийом заяв кандидатів у присяжні Красноармійського міськрайонного суду

Якщо Ви постійно проживаєте на території міста Покровська Донецької області та виявили бажання бути присяжним Красноармійського міськрайонного суду Донецької області, просимо Вас в термін до 17.05.2021 включно подати до Покровської міської ради Донецької області за адресою: Донецька область, місто Покровськ, площа Шибанкова, 11 каб. 32 наступні документи:

1.Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Красноармійського міськрайонного суду Донецької області області див.зразок

2. Копію паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрацїї/проживання кандидата) або копію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та копію довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування.

3. Довідку з місця роботи (для працюючих) абб копія трудової книжки - у разі, якщо особа безробітна (перша сторінка та сторінка з останнім записом).

4. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.

5. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

6. Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року.

Довідки за телефоном: (06239) 52-13-87.

Електронна адреса для листування:e-mail:krs.v@dn.gov.ua

Довідкова інформація:Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути обраний громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, якщо інше не визначено законом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Суд #присяжні
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...