• Главная
  • Покровська громада долучилася до Дня довкілля
09:34, 18 апреля

Покровська громада долучилася до Дня довкілля

Покровська громада долучилася до Дня довкілля

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначають день довкілля. Ця пам’ятна дата встановлена для того, аби привернути увагу суспільства до питань екології, забруднення навколишнього середовища та необхідності зберігати природу. Долучилася до дня довкілля і Покровська громада.

Покровська громада долучилася до Дня довкілля, фото-1

У Покровську в рамках Дня довкілля проходила загальноміська толока. Зелену зону вздовж вулиці захисників України прибирали від сміття та сухого листя. За словами заступниці начальника житлово-комунального відділу міської ради Олени Юзипович у суботнику були задіяні понад 200 людей.

Покровська громада долучилася до Дня довкілля, фото-2

Щоб гуртом зробити Покровськ більш затишним та чистим на толоку вийшли представники відділу освіти, управління соціального захисту населення, відділу культури, служби зайнятості, комітету самоорганізації населення, управління спорту та молоді, співробітники відділів та управлінь міськвиконкому, служби МНС, муніципальної служби правопорядку, усіх комунальних підприємств міста, депутати та громадські активісти.

Покровська громада долучилася до Дня довкілля, фото-3

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров зазначає: дуже тішить те, що люди небайдуже ставляться до своєї громади. Адже, запрошуючи представників установ та організацій міста на суботник, розраховували на меншу кількість людей, а насправді до великого прибирання долучились майже вдвічі більше учасників.

Покровська громада долучилася до Дня довкілля, фото-4

Від імені Покровської міської ради Сергій Федоров вислови вдячність усім, хто взяв участь у суботнику та закликав мешканців громади цінувати роботу інших і підтримувати чистоту.

Покровська громада долучилася до Дня довкілля, фото-5

Пройшли заходи приурочені до Дня довкілля і у сільських населених пунктах громади. За словами начальника відділу по роботі з питань розвитку приєднаних територій Покровської міської ради Олени Носач до Дня довкілля долучилися мішанці усієї громади.

Покровська громада долучилася до Дня довкілля, фото-6
Покровська громада долучилася до Дня довкілля, фото-7

У населених пунктах прибирали території біля соціальних об’єктів, поблизу пам’ятників та стел, у скверах та зелених зонах.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...