• Главная
  • У покровських суддів немає грошей на папір і картриджі
12:14, 19 апреля
2

У покровських суддів немає грошей на папір і картриджі

У покровських суддів немає грошей на папір і картриджі

У Покровську суд позбавлений можливості роздрукувати пошту, що надходить на електронну скриньку.

Про це повідомляє офіційний сайт установи.

"Красноармійський міськрайонний суд Донецької області повідомляє, що на теперішній час не має можливості здійснювати роздрук документів, що надходять на електронну пошту суду, в тому числі через підсистему «Електронний суд», у зв’язку із недостатнім забезпеченням суду папером та відсутністю фінансування на заправку картриджів та ремонт комп’ютерної та оргтехніки", - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з чим, адміністрація суду звернулася з проханням до громадян та представників юридичних осіб подавати документи через канцелярію суду.

Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» канцелярія Красноармійського міськрайонного суду Донецької області здійснює прийом та реєстрацію документів, що подаються до суду, щоденно протягом робочого часу суду:

- з понеділка по четвер з 08:00 год. до 17:00 год.,

- у п’ятницю з 08:00 год до 15:45 год.

Перерва з 12:00 год. до 12:45 год.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #суд #немає #грошей #папір #картриджі
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
ЛИМАНЕЦ
19 апреля, 20:34
Бедные несчастные.Вы журналисты хотя бы постеснялись такую ересь писать! В детских садах детей кормят хуже заключенных, а у этих бумаги нет,чушь несете. Или вам показать фото их авто и домов? Да вы их декларации посмотрите, а потом пишите, что им не хватает. Совести им не хватает, а вам журналисты ума, раз такое написали.
мес
19 апреля, 21:42
Мдаа... з/п рядового судьи 70000 грн, пачка бумаги 90, заправить картридж 90, в месяц нужно , по максимуму 2 заправки, и пусть 5 пачек бумаги...  обеднеют наверное, самые нищие в стране.........
Объявления
live comments feed...