• Главная
  • Школярі Покровська утворять Фабрику подарунків
15:50, 19 апреля

Школярі Покровська утворять Фабрику подарунків

Фонд Східна Європа підбив підсумки грантового конкурсу на заснування соціальних шкільних підприємств. Проєкт ЗОШ №12 став одним з семи переможців, які дістали фінансову підтримку. Учні перемогли з концептом свого шкільного підприємництва, яке спеціалізуватиметься на виготовлені сувенірної продукції.

У межах проєкту планується проводити заняття гуртка «Соціальне шкільне підприємництво», а програму курсу за вибором «Соціальне шкільне підприємництво» запровадити у навчальний план школи від вересня 2021 року. П’ятнадцятеро учнів утворять команду соціального шкільного підприємства та навчаться:

· основ шкільного підприємництва,

· роботи в команді,

· маркетингу та продажі продукції.

Для роботи СШП буде придбано обладнання для роботи з текстилем і деревом. Також учні пройдуть п’ять виробничих майстер-класів із роботи з текстильними матеріалами та з оброблення деревини для створення сувенірної продукції, а десятеро батьків підвищать свої знання у сфері соціального шкільного підприємництва.

Планується, що команда СШП відвідає з навчальним візитом Арт-коворкінг у місті Краматорськ.

Діяльність підприємства буде презентовано у межах урочистого заходу з нагоди відкриття СШП. З метою налагодження продажів будуть проведені переговори з місцевими підприємцями, створено сторінку підприємства у соціальній мережі та проведено краудфандингову подію.

Вітаємо переможців та бажаємо успіху Фабриці подарунків!

Проекти є частиною ініціативи Фонду Східна Європа «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», що впроваджується спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #ЗОШ№12
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...