• Главная
  • Микола Шабельник про появу на вулицях міста спецпризначенців «Корду» та «штурм» місцевих аптек
17:41, 24 апреля
1

Микола Шабельник про появу на вулицях міста спецпризначенців «Корду» та «штурм» місцевих аптек

Микола Шабельник про появу на вулицях міста спецпризначенців «Корду» та «штурм» місцевих аптек

Вже другий день поспіль мешканці Покровської громади на сторінках соціальних мереж активно обговорюють появу на вулицях міста спецпризначенців «Корду» та «штурм» місцевих аптек, у яких, за оперативною інформацією, торгували забороненими наркотичними лікарськими препаратами. Завітали оперативники і до одного з місцевих підприємців, який зовсім не чекав такого візиту...

"Такі операції є результатом спільної взаємодії між активними мешканцями, владою, облдержадміністрацією та силовиками. Приносить свої результати роботи і програма «Стоп.Наркотик», у рамках якої виявлені правопорушення та вже відкриті кримінальні впровадження щодо збуту наркотичних речовин", - пояснив заступник міського голови Микола Шабельник.

Слід зазначити, що все частіше до органів місцевого самоврядування та представників поліції стали анонімно звертатись і покровчани, які повідомляють про місця «закладок» та написів з посиланням на телеграм-канали.

"І це говорить про небайдужість жителів до такої глобальної проблеми, як наркоманія та розповсюдження наркотичних засобів! Дякую співробітникам спецпідрозділу «Корд», а також Покровського районного управління поліції за проведену спецоперацію! Разом очістимо громаду від наркотрафіку!", - акцентує Микола Шабельник.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Корд #аптека #Покровськ #спецоперація #Шабельник #стоп_наркотик
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
DED-007
29 апреля, 09:11
Так шановний заступник міського голови, такі операції дійсно є результатами спільної співпраці активними мешканцями м. Покровськ та співробітниками силових структур, но ні як не владою, яка нічого для цього не робить. Добре що Ви подякували спецпідрозділу "Корд" що вони приїхали та провели спецоперацію. Тепепр будемо чекати коли ще вони приїдуть щоб провести спецоперацію а то місцева поліція без них ніяк не справляється. Також Ви пишите що все частіше до органів місцевого самоврядування та представників поліції стали анонімно звертатись і покровчани, які повідомляють про місця «закладок» та написів з посиланням на телеграм-канали і де ваше реагування на ці звернення?
Объявления
live comments feed...