• Главная
  • КП «Покровськводоканал» пропонує боржникам лояльні умови погашення заборгованості
14:39, 27 апреля

КП «Покровськводоканал» пропонує боржникам лояльні умови погашення заборгованості

КП «Покровськводоканал» пропонує боржникам лояльні умови погашення заборгованості

Комунальники пропонують мешканцям, які заборгували підприємству за воду, комфортні умови погашення боргу, аби люди не залишилися без послуг водопостачання.

Заборгованість мешканців Покровська перед комунальними підприємствами міста за житлово-комунальні послуги складає десятки мільйонів гривень. Деякі місцеві жителі накопичували борги роками, тому навіть за бажанням погасити їх одним платежем не мають можливості. Таким людям пропонують гасити їх поетапно, уклавши договір реструктуризації.

«Ми не ставимо за мету позбавляти боржників послуг водопостачання. Навпаки, ми досить довго чекаємо, коли людина вийде на контакт. Пропонуємо різні способи оплати боргу. Ми розуміємо, що ситуації в сім'ях бувають різні, тож пропонуємо лояльні умови сплати заборгованості», - пояснює директор КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль.

На сьогодні борг населення перед КП «Покровськводоканал» становить 21 мільйон гривень. З початку поточного року вже укладено 240 договорів реструктуризації з населенням на 750 тисяч гривень.

Щотижнево контролери абонентського відділу в телефонному режимі нагадують боржникам про необхідність сплати за комунальні послуги. Такі дзвінки отримали понад дві тисячі абонентів, які заборгували понад 3500 тисячі гривень.    

У КП «Покровськводоканал» повідомляють, що до непопулярних методів – відключення боржників вдаються вже у крайньому випадку. Цьому передує велика робота: за місяць до імовірного відключення від мережі людей декілька разів попереджають, приносять повідомлення із сумою боргу і контактами служби контролю. Якщо ж боржник постійно ігнорує ці повідомлення, йому загрожує не тільки відключення, а й стягнення суми боргу через суд.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Поровськводоканал #боржники
9,5
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...