• Главная
  • Перед Великоднем поліцейські Покровська зустрілися з представниками духовенства
13:52, 28 апреля

Перед Великоднем поліцейські Покровська зустрілися з представниками духовенства

Перед Великоднем поліцейські Покровська зустрілися з представниками духовенства

Співробітники поліції спільно с працівниками ДСНС відвідали місцеві церкви та провели профілактичні бесіди з представниками духовенства стосовно дотримання карантинних обмежень у день свята Великодня.

Під час зустрічей, правоохоронці зауважили, що наразі Донеччина знаходиться у “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки. Тож, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», діють наступні обмеження, які безпосередньо стосуються релігійних установ:

-  перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

-   проведення масових (в тому числі релігійних) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).   Організатор заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням осіб стоячи.

Співробітники поліції закликали представників духовенства та парафіян віднестися з порозумінням до встановлених карантинних обмежень та вжити заходів по організації їх дотримання.

Наостанок поліцейські та співробітники ДСНС залишили представникам духовенства інформаційні листівки щодо дотримання карантинних обмежень під час проведення богослужінь.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...