• Главная
  • Від королівства Данії дітям Покровська: дитсадки отримали набори LEGO
12:16, 29 апреля

Від королівства Данії дітям Покровська: дитсадки отримали набори LEGO

Від королівства Данії дітям Покровська: дитсадки отримали набори LEGO

Дитячі заклади Покровська стали учасниками проєкту «Сприяння освіті» відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та the LEGO Foundation.

Проєкт «Сприяння освіті» започатковано у 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти та науки України та фондом the LEGO Foundation (королівство Данія). Україна стала п’ятою державою у світі, що приєдналися до Програми.

У рамках проєкту Фонд забезпечив два дошкільних навчальних заклади нашого міста «Світлячок» та «Колокольчик» ігровими наборами LEGO.

«В цьому році в проєкті беруть участь дошкільні навчальні заклади з 16 регіонів, і дуже приємно, що серед них є дитячі садки нашої громади. Отримання наборів - це перший етап, далі планується взаємодія з іншими учасниками проєкту та моніторинг результативності впровадження освітніх ініціатив The LEGO Foundation,» - повідомила начальниця відділу освіти Покровської міської ради Наталія Гнатенко.

Завідувачка ДНЗ №3 «Світлячок» Олена Кравчук розповідає, що садочок бере активну участь у різних програмах.

«Наш заклад зацікавився участю у проєкті - для нас це чудова можливість не тільки урізноманітнити форми роботи з дітьми, але й поповнити наш фонд. Два дні тому ми отримали десять великих наборів конструктора LEGO, які ми вже зараз будемо використовувати, та ще три набори «Шість цеглинок» - це конструктор, який використовується у підготовці до НУШ», - говорить завідувачка.

За словамиОлени Кравчук робота з кубиками LEGO допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, творити та фантазувати, досліджувати і грати.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Лего #Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...