• Главная
  • Поліцейські Покровська перевірили як виховують дітей у родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах
10:13, 30 апреля

Поліцейські Покровська перевірили як виховують дітей у родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах

Працівники ювенальної превенції поліції Покровська спільно зі спеціалістом служби у справах дітей відвідали родини, які опинились в складних життєвих обставинах.

Контроль за родинами СЖО та станом дітей, які в них виховуються – є одним з пріоритетних напрямків роботи інспекторів ювенальної превенції. Такі сім'ї знаходяться в зоні постійної уваги поліцейських, і вони систематично їх перевіряють, щоб вчасно виявити проблеми та допомогти в їх вирішенні.

Поліцейські Покровська перевірили як виховують дітей у родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах, фото-1

Вчора поліцейські відвідали шість родин СЖО на території Гродівської ОТГ та с. Воздвиженка. Під час відвідування були перевірені умови мешкання родин, зібрана інформація щодо поводження батьків з дітьми, їх побуту, спільного проживання. Умови проживання однієї з родин виявилися такими, що не відповідають санітарним вимогам. У відношенні батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків правоохоронці склали протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Надалі ці родини перебуватимуть в полі зору поліції та соціальних служб з метою надання необхідної допомоги та контролю за виконанням батьківських обов’язків.

Поліцейські закликають: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду - не чекайте, доки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером 102.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...