• Главная
  • У Покровську відновили стелу на в’їзді в місто
10:42, 30 апреля
1

У Покровську відновили стелу на в’їзді в місто

У Покровську відновили стелу на в’їзді в місто

В’їзд до міста – це своєрідна візитівка, що додає позитивного іміджу будь-якому населеному пункту. Від того, як виглядатиме стела, залежить і перше враження від міста.

Після зими стела на в’їзді у Покровськ зі сторони Донецька потребувала оновлення. Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров, начальник житлово-комунального відділу міської ради Дмитро Візенков та керівник КП «УМГ» Олексій Назаров провели обстеження та визначились з об’ємом ремонтних робіт. До їх виконання взялися відразу, щойно дозволила погода.

«В’їзна стела - це «обличчя» міста, тож ми попіклувались про те, щоб ця споруда була приведена до належного вигляду. У ході ремонту співробітники комунальних служб відновили фундамент стели, пофарбували літери та оновили хрест «Спаси и сохрани», - зазначив заступник Покровського міського голови Сергій Федоров.

Щоб в’їзд до міста був ще більш охайним, була приведена до ладу і прилегла територія. Під час чергової загальноміської толоки, на яку вийшли понад 300 осіб, особливу увагу приділили прибиранню зеленої зони навколо стели.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #cтела
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Сын Божий
30 апреля, 11:34
Господи: вы бы хоть людей не смешили выявили обследовали сделали, что сделали фотки на сайте покрасовались все да и только.Это на всё что способна власть согнать на суботник и выставить свои фотки.Больше насущьных проблем нет в городе начиная от воды зарплат рабочих мест и тд.Зато фото на всё 100% сделаны профисионально.СТЫДОБА.
Объявления
live comments feed...