• Главная
  • Посилені наряди поліції приступили до патрулювання Покровська
10:36, 15 мая 2021 г.

Посилені наряди поліції приступили до патрулювання Покровська

Посилені наряди поліції приступили до патрулювання Покровська

Безпеку громадян у вихідні дні забезпечуватимуть збільшені наряди поліцейських. Протидія вуличної злочинності та миттєве реагування на всі повідомлення – першочергові завдання правоохоронців.

14 травня на площі Шибанкова відбувся інструктаж нарядів поліції Покровського районного управління поліції, задіяних на охорону громадського порядку у вихідні дні. Безпеку мешканців разом з правоохоронцями будуть забезпечувати представники громадського формування «За порядок» та працівники «Муніципальної служби правопорядку». Загалом на патрулювання задіяно понад 60 осіб у складі 18 піших та трьох автопатрулів.

Основні вимоги несення служби присутнім довів начальник Покровського районного управління поліції Юрій Кондрацький. Серед пріоритетних векторів служби – забезпечення правопорядку на вулицях міста, контроль за дотриманням карантинних обмежень та миттєве реагування на всі повідомлення громадян. Під підвищеною увагою – зони відпочинку містян. Керівник поліції зауважив, що мешканці громади мають відчувати постійну підтримку кожного поліцейського.

Під час інструктажу, за сумлінне виконання службових обов’язків п’яти поліцейським та двом членам громадського формування «За порядок»  Юрій Кондрацький вручив подяки від керівництва поліції Донеччини.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...