• Главная
  • Трибуна була заблокована: народний депутат Андрій Аксьонов склав присягу
11:05, 19 мая

Трибуна була заблокована: народний депутат Андрій Аксьонов склав присягу

У середу, 19 травня, у Верховній Раді України склав присягу народного депутата Андрій Аксьонов.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук відкрив пленарне засідання. Він повідомив, що першим питанням є складення присяги народним депутатом.

Стефанчук зазначив, що розуміючи всю контраверсійність цього питання і різні речі, які звучали в ефірах, він повідомив керівників депутатських фракцій і груп та народних депутатів, що учора він звернувся до Апарату Верховної Ради України з питанням: чи є якісь юридичні підстави, які заважають Аксьонову Андрію Анатолійовичу сьогодні скласти присягу народного депутата. Він показав офіційну відповідь і зачитав її. Він зазначив, що юридичним підстав для недопущення до розгляду питання у нього немає.

Головуючий повідомив, що 27 квітня 2021 року Центральна виборча комісія зареєструвала народного депутата України, обраного на проміжних виборах народного депутата 28 березня 2021 року, в одномандатному виборчому окрузі №50, Аксьонова Андрія Анатолійовича.

Новообраний народний депутат склав присягу, перебуваючи у ложі для гостей, оскільки трибуна була заблокована народними депутатами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Аксьонов #склав #присягу
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...