• Главная
  • У селах Покровської громади створять медичні пункти тимчасового базування на приєднаних територіях громади
14:57, 19 мая 2021 г.

У селах Покровської громади створять медичні пункти тимчасового базування на приєднаних територіях громади

У селах Покровської громади створять медичні пункти тимчасового базування на приєднаних територіях громади
У ході чергової сесії Покровської міської ради депутати ухвалили рішення про створення медичних пунктів тимчасового базування на приєднаних територіях громади. Наталія Іваньо наголосила: утримання медичних пунктів для бюджету громади – доволі немалі кошти. Але здоров’я людей – найцінніше. Про це повідомляє Покровська міська рада. 
Це питання досить жваво обговорювали під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, молодіжної політики та спорту, а також у ході робочої зустрічі депутатів, старост та керівників медичних закладів.
Створення медичних пунктів базування - вимушений тимчасовий захід на період поки ФАПи приведуть у відповідність до вимог національної служби здоров’я. Адже сьогодні ситуація з сільською медициною складна: у більшості ФАПів відсутнє водопостачання, туалети знаходяться на вулиці, немає пандусів для маломобільних груп населення, не вистачає сімейних лікарів та медсестр. Під час вивчення питання секретар міської ради та депутати затребували від керівництва першої ланки медицини до сесії підготувати конкретний план розвитку медзакладів на приєднаних територіях.
Робота була проведена. Під час сесії директор ЦПМСД Інеса Остряніна повідомила, що пункти створюють з метою забезпечення доступності первинної медичної допомоги та долікарської медичної допомоги для мешканців населених пунктів, віддалених від місць розташування амбулаторій. Вона представила депутатам схему маршруту пацієнтів на приєднаних територіях та підкреслила, що всі пункти будуть закріплені за амбулаторіями та лікарями, що працюють у них. Запевнила, що пункти будуть працювати щоденно (крім вихідних) з 8.00 до 12.00. Люди матимуть змогу звернутися за допомогою до пункту, який є найближчим до місця проживання. Усі заклади будуть повністю укомплектовані «аптечками надання першої допомоги».
Секретар ради зазначила, питання, щодо розвитку медицини у громаді, а особливо у сільській місцевості, є стратегічними. Тому його неможна випускати з поля зору - буде створена робоча група, до якої увійдуть не лише депутати профільної комісії, а й ті, що закріплені за приєднаними територіями.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #громада
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...