• Главная
  • Засідання виконавчого комітету у Покровську: ухвалено низку важливих рішень
15:53, 20 мая 2021 г.

Засідання виконавчого комітету у Покровську: ухвалено низку важливих рішень

Секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо підбила підсумки засідання виконавчого комітету:

«Сьогоднішнє засідання виконкому пройшло в режимі онлайн, проте це не завадило нам плідно попрацювати. Члени виконкому розглянули багато важливих питань, які стосуються роботи нашої Покровської громади.

Ухвалили звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку громади за перше півріччя. Ми бачимо, що ще залишилась заборгованість по заробітній платі на деяких підприємствах, але є і доходна частина.

Розглянуті питання стосовно архітектури і містобудування: присвоєння номерів будівлям, розроблення детальних планів; надання житла внутрішньо переміщеним особам.

Важливе рішення: затвердження графіків ремонту багатоквартирних будинків та вивезення сміттєзвалищ з території громади, у тому числі і з сільської місцевості.

Працювали над планом благоустрою громади: за кожною територією закріпили підприємство, яке буде підтримувати її у чистоті.

Окрім цього, ухвалили низку соціальних питань і великий блок питань опіки над дітьми. Вважаю, що сьогоднішні рішення дадуть нам змогу рухатися далі і розвивати громаду».

Засідання виконавчого комітету у Покровську: ухвалено низку важливих рішень, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #засідання #виконкому
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...