
09:22, 21 травня 2021 р.
У Мирнограді правоохоронці проводять профілактичні заходи з учасниками дорожнього руху

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Мирнограда спілкуються з водіями та закликають їх бути уважними на дорозі та обов’язково дотримуватись Правил дорожнього руху.
З 17 по 23 травня 2021 року в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого поліцейські проводять низку профілактичних заходів.
Мирноградські правоохоронці на цьому тижні провели профілактичні бесіди з водіями транспортних засобів. Співробітники поліції нагадують водіям про обов’язкове дотримання вимог Правил дорожнього руху України, а саме за жодних умов не сідати за кермо в стані сп’яніння, стежити за станом свого транспортного засобу, про необхідність пристібатися пасками безпеки, постійно спостерігати за дорожньою обстановкою, дотримуватись швидкісних режимів та надання переваги в русі пішоходам на пішохідних переходах та регульованих перехрестях.
Також поліцейські нагадують про нові зміни у законодавстві, які стосуються дорожнього руху.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мʼяке очищення шкіри: як працює найкраща ензимна пудра і що варто знати перед вибором
Новини компаній
13:00
24 грудня
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня