• Главная
  • З нагоди 100-річчя ДонНТУ в Покровську відбувся велопробіг
14:21, 24 мая 2021 г.

З нагоди 100-річчя ДонНТУ в Покровську відбувся велопробіг

Університет продовжує святкування свого сторіччя. Двадцять другого травня у затишній дружній атмосфері відбувся велопробіг «100 років разом із ДонНТУ». У зв’язку з продовженням карантинних обмежень, керівництво університету обрало велопробіг як найбезпечніший масовий захід і організувало його разом з покровською Громадською організацією «ВелоТАК».

Мета заходу – об’єднати друзів університету, провести корисно дозвілля та привітати всіх із ювілеєм ДонНТУ. До участі радо завітали студенти, школярі, дорослі, велосипедисти та пішоходи. Для тих, хто не мав велосипеду, було передбачено безкоштовний велопрокат, який учасникам подарувала молодь з veloprokatpokrovsk.

З привітанням до учасників звернулися проректор з науково-педагогічної роботи ДонНТУ Вікторія Воропаєва та голова ГО «ВелоТАК» Наталя Фролова. Святковий велозаїзд відбувся центром міста від університету й назад, через проспект Шахтобудівників, вул. Майора Савельєва, вул. Європейську, вул. Лихачова та вул. Поштову. Цікаво, що велосипедисти міста охоче долучалися до пробігу протягом всього маршруту.

Наприкінці свята на учасників чекав святковий розіграш призів: павербанків, календарів, блокнотів, прапорців із символікою, присвяченою 100-річному ювілею ДонНТУ, світлоповертаючих браслетів і правил дорожнього руху. До того ж, всі учасники заходу отримали смачне морозиво!

Веселим і драйвовим це свято зробив ведучий Олександр Гудков. Супровід велоколони та охорону громадського порядку забезпечило Покровське районне управління поліції ГУНП в Донецькій обл., а на сторожі здоров’я учасників велопробігу увесь час були медики з КП ЦПМСД Покровської міської ради.

Ювілейні заходи тривають. До нових зустрічей!

Наталя Фролова,провідний бібліотекар,голова ГО «ВелоТак»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#100-річчя #ДонНТУ #Покровськ #велопробіг
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...