• Главная
  • У Покровській громаді значно розширилась географія надання соціальних послуг
15:47, 25 мая 2021 г.

У Покровській громаді значно розширилась географія надання соціальних послуг

У Покровській громаді значно розширилась географія надання соціальних послуг
Сьогодні у Покровській громаді безоплатну допомогу вдома отримують 529 осіб. Це мешканці Покровська, Родинського, селища Шевченко та сільських територій, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують соціальної допомоги.
«У зв’язку з реформою децентралізації до Покровської громади увійшла велика кількість населених пунктів, - розповіла керуюча справами виконкому Покровської міської ради Алевтина Жук. - Послуги соціального працівника затребувані не лише у містах, а й у селах. Тож ми постарались максимально наблизити та надати всебічну допомогу тим, хто того потребує».
Відтепер майже у кожному населеному пункті громади є соціальні працівники. Усього їх 11. Наприклад, у селах Гришине та Перше Травня по 3 представники міського територіального центру, які обслуговують нужденних.
«Перелік послуг залишився незмінним - це вся побутова домашня робота. У сільській місцевості у всіх мешканців є городи, тож наші працівники допомагають бабусям поратись на земельних ділянках. Прибирають також у будинках, ходять за продуктами, ліками. Усі соціальні працівники, які працюють у селах, місцеві. Вони завжди поряд і можуть допомогти у будь-який момент», - розповіла завідувачка відділення соціальної допомоги на дому.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #соціальні_працівники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...