• Главная
  • Поліція Покровська запрошує на службу
09:55, 28 мая 2021 г.

Поліція Покровська запрошує на службу

З 24 травня до 8 червня оголошено набір на 18 вакантних посад в Покровському районному управлінні поліції та підпорядкованих відділах та відділеннях.

Кандидати, які мають вищу освіту можуть реєструватись на посади оперуповноваженого, дільничного офіцера поліції та інспектора з ювенальної превенції.

Особи, які здобули повну загальну середню освіту, можуть проходити відбір на посаду поліцейського логістики та поліцейський-водій.

Основні вимоги до кандидатів на посади:

- вік від 18 років;

- повна загальна середня або вища освіта;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади;

- наявність посвідчення водія категорії В (на посаду поліцейських-водіїв).

Ми пропонуємо:

- заробітну плату від 10 000 грн. для посад молодшого складу поліції та від 12 000 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно чинного законодавства;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 050-921-81-42 (співробітник кадрового забезпечення Покровського районного управління поліції Кристина Гільмутдінова).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #запрошує #служба
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...