• Главная
  • Покровська влада заручилася підтримкою Українського союзу промисловців та підприємців
12:14, 29 мая 2021 г.

Покровська влада заручилася підтримкою Українського союзу промисловців та підприємців

Покровська влада заручилася підтримкою Українського союзу промисловців та підприємців

Відбулася зустріч секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, заступника міського голови Олега Фролова з віцепрезидентом Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП) Денисом Красніковим.

Мета зустрічі - обговорення можливостей залучення інвестицій в економіку нашого міста в рамках трансформації вугільних регіонів України. Це питання гостро стоїть перед Покровськом, адже економіка міста ґрунтується на вугледобувній промисловості.

Денис Красніков впевнений: для того, щоб з найменшими втратами пройти процес трансформації регіону, потрібно об’єднати зусилля. І головна задача - створення нових робочих місць.

Ефективним рішенням на думку Дениса Краснікова буде провести хакатон - захід, під час якого фахівці одного профілю вирішують конкретне завдання або розробляють ефективне рішення за обмежений час.

«Це буде змагання між командами на задану тему - створення робочих місць у регіоні. Впевнений, що ми отримуємо багато цікавих ідей», - сказав представник УСПП.

Як зазначив Олег Фролов, міська влада планує створити у Покровську індустріальний парк - територію, що буде виділена для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля.

Денис Красніков розповів про досвід інших держав у питанні трансформації вугільних регіонів. Такі зміни за його словами, впливають на всі галузі: економічну, соціальну, культурну. Адже не можна викреслити вугледобувну галузь з життя регіону, вся історія якого ґрунтується на ній.

«Важливе питання - оподаткування регіону. Щоб зробити території, де закриваються містоутворюючі підприємства привабливими, для них потрібно створити особливі умови. Як, наприклад, створення вільних економічних зон. Вважаю необхідним внести такі зміни в законодавство», - зазначила Наталія Іваньо.

Денис Красніков погодився з зауваженням і навів приклад Туреччини, яка змогла підняти економіку завдяки вільним економічним зонам.

Наприкінці зустрічі керівники громади домовилися про співпрацю та підтримку з боку Українського союзу промисловців та підприємців.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...