• З нагоди Дня захисту дітей в місті Родинське пройшов товариський турнір з волейболу
12:31, 2 червня 2021 р.

1 червня 2021 року з нагоди Дня захисту дітей в місті Родинське на базі ФОК пройшов товариський турнір з волейболу серед дівчат 2005 року народження та молодше.

В змаганнях взяли участь 8 команд дівчат. Команди були поділені на дві підгрупи, тож за підсумками змагань маємо такі результати:

- в першій підгрупі 1 місце вибороли дівчата з міста Покровська, 2 і 3 місце посіли дівчата з міста Родинське;

- у другій підгрупі: 1 місце вибороли дівчата з міста Покровська, 2 місце посіли дівчата з міста Родинського і 3 місце посіли дівчата з міста Горняк.

Переможці і призери змагань були нагороджені кубками і медалями Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради.