Маленькі жителі міста Покровськ будуть відвідувати літні табори

Маленькі жителі міста Покровськ будуть відвідувати літні табори
Маленькі жителі міста Покровськ будуть відвідувати літні табори, фото-1

З 1 червня розпочали роботу 15 пришкільних таборів з денним перебування при загальноосвітніх навчальних закладах Покровської громади, як повідомляє Покровська міська рада. За дві зміни, які триватимуть до середини липня, у них зможуть відпочити 750 дітей.

Маленькі жителі міста Покровськ будуть відвідувати літні табори, фото-2

Розпочинається найулюбленіша для усіх дітей пора – літні канікули. Однак для багатьох батьків це додатковий клопіт – куди подіти малечу, щоб вона була під наглядом, весело і з користю проводила дозвілля. Міська рада, відділ освіти подбали про організацію п’ятнадцяти пришкільних таборів у Покровській громаді: у Покровську, Родинському та усіх сільських школах.

Протягом червня-липня будуть працювати дві табірні зміни, відвідати які зможуть 750 дітей. Батьки можуть бути впевнені, що їхня малеча з 8.00 до 14.00 – під пильним наглядом вихователів.

Маленькі жителі міста Покровськ будуть відвідувати літні табори, фото-3

«Відвідування таборів безкоштовне. Покровська міська рада взяла на себе витрати на харчування дітей обох табірних змін, - говорить заступниця начальниці відділу освіти Ольга Садикова. – З огляду на пандемію, організовуємо роботу з дотриманням карантинних та протиепідемічних заходів. Дотримуємось дистанції та більше часу проводимо на свіжому повітрі».

Маленькі жителі міста Покровськ будуть відвідувати літні табори, фото-4

Дітвора матиме цікаве і змістовне дозвілля. Окрім розваг, які передбачені планом табору, на них чекають цікаві заходи, підготовані позашкільними закладами освіти. Як запевняють освітяни, нудьгувати буде ніколи.

Табір «Веселка», який організований на базі ЗОШ №9, у першу зміну відвідують 80 дітей. Протягом двох тижнів вони матимуть можливість брати участь у майстер-класах, розвити творчі навички, опанувати англійську мову та застосувати набуті знання на практиці.

Маленькі жителі міста Покровськ будуть відвідувати літні табори, фото-5

«Крокуючи в ногу з освітньою програмою, яка була розроблена у рамках «нової української школи», ми склали план роботи пришкільного табору та обрали 4 основні напрями, - розповіла в.о. директора ЗОШ №9 Валентина Рудик. – Ми прагнемо розвивати комунікативні навички, які потрібні дітям, котрі йдуть до середньої школи. Це технологічних напрямок, лінгвістичний, здоров’язберігаючі технології та розвиток STEM-освіти. У нас дуже насичений план заходів».

Маленькі жителі міста Покровськ будуть відвідувати літні табори, фото-6
Покровська міська рада
Дети лагерь покровск
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии