• Главная
  • Хочете врятувати три життя? Як стати донором крові у Покровську
17:00, 14 июня

Хочете врятувати три життя? Як стати донором крові у Покровську

Хочете врятувати три життя? Як стати донором крові у Покровську

14 червня весь світ висловлює подяку людям, які добровільно і безоплатно здають кров, необхідну для порятунку життів. Щороку 300 тисяч українців потребують переливання донорської крові та її компонентів.

В Покровську працює відділення переливання крові, фахівці якого допомагають лікарям закладів охорони здоров’я громади рятувати життя людей. Про це йдеться у повідомленні Покровської міської ради.

«На даний час завдяки донорам Покровськ забезпечений кров’ю та її компонентами в повному обсязі,- каже старша медична сестра відділення переливання крові Ольга Яновська. - Але щомісяця ми передаємо певний об'єм заготовленої крові в обласну лікарню, також співпрацюємо з міською лікарнею, військовим мобільним госпіталем, мирноградською лікарнею. Тож потреба у донації крові завжди актуальна».

Більше інших потребує переливання крові та її продуктів хірургічне відділення, менше - терапевтичне відділення та пологовий будинок. Іноді потреба у переливанні виникає у ковідному відділенні.

За словами Ольги Яновської в нашому місті близько 30 почесних донорів - ці люди здавали кров понад 40 разів.

Здати донорську кров можна у відділенні переливання крові Покровська, що розташоване на території клінічної лікарні інтенсивного лікування (вул. Руднєва, 73).

Прийом донорів проводиться щопонеділка, щовівторка та щосереди з 8.00 до 12.00. При собі треба мати паспорт з пропискою. Для попередньої консультації, зателефонуйте, будь ласка, за номером 099 66 72 42 або 5 12 299.

Наразі у світі не існує альтернатив донорській крові, а лише одна її доза може врятувати три життя.

#Здати #донорську #кров #Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...