• Главная
  • Бухгалтерів Покровського району привітали з професійним святом
12:20, 16 июля
1

Бухгалтерів Покровського району привітали з професійним святом

Бухгалтерів Покровського району привітали з професійним святом

Сьогодні, 16 липня, відбулася чергова восьма сесія Покровської районної ради VIII скликання. На початку засідання голова районної ради Юрій Ключка та голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко привітали бухгалтерів з професійним святом.

"Не одне підприємство не може існувати без Вашої роботи. Хочу Вам побажати сил, натхнення в нелегкій праці, бажаю більших фінансових ресурсів та взаєморозуміння з Вашими керівниками. Ви спілкуєтесь з усіма працівникамами кожного підприємства. Від вас залежить і заробітня плата, і спокійний сон керівництва. Бажаю Вам, щоб цифри завжди складалися саме так, як Вам того хочеться, а люди навколо розуміли важливість Вашої роботи і до Вас ставилися з повагою. Успіхів Вам, удачі, чудового настрою і справжнього щастя. Зі святом!", - привітав бухгалтерів голова Покровської районної ради Юрій Ключка.

"Нема на світі точнішої професії, ніж бухгалтер! Ті люди, которі працюють в цій галузі - можуть працювати з цифрами, вміло складають дебет з кредитом, виводячи правильний залишок. Мені дуже пощастило, що я працюю з професійними бухгалтерами. Бажаю вам від усього сердця натхнення, радості, сімейного затишку, фінансової стабільності у родині, - висловив свої побажання голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко. - Хочу також подякувати депутатам, що ми маємо таку можливість не тільки привітати словами, але і фінансово підтримати професіоналів своєї справи".

Так, за багаторічну працю та сумлінне виконання обов'язків бухгалтерів деяких підприємств Покровського району нагородили почесними грамотами та одноразовою грошовою винагородою з нагоди професійного свята Дня бухгалтера та аудитора.

#Покровськ #район #бухгалтер #свято
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Сын Божий.
16 июля, 18:08
Какие то праздники не правильные.Срочно нужен праздник ЛОХА без них точно не может существовать ни одно предприятие и само Государство.
Объявления
live comments feed...