• Головна
  • Відбулась чергова сессія Покровської районної ради
15:23, 16 липня 2021 р.

Відбулась чергова сессія Покровської районної ради

Відбулась чергова сессія Покровської районної ради

Сьогодні, 16 липня, відбулося пленарне засідання восьмої чергової сесії районної ради восьмого скликання. На порядок денний було винесено 9 питань, участь в сесії взяли 31 депутат.

Як повідомляв 06239, на початку засідання голова районної ради Юрій Ключка та голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко привітали бухгалтерів з професійним святом.

Затвердивши порядок денний та регламент, депутати приступили до обговорення і прийняття рішень.

Депутати заслухали звіт начальника управління фінансів Покровської райдержадміністрації Лариси Герасименко про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2021 року.

Таким чином, доходна частина загального фонду районного бюджету за 2021 рік з урахуванням змін затверджена в сумі 3387,0 тис. гривень. 

"Відповідно до річного розпису доходів та видатків районного бюджету було передбачено отримання податкових надходжень в сумі 707 тис. гривень та міжбюджетних трансфертів в сумі 2680 тис. гривень. Попередні очікування передбачали здебільшого надходження від надання адміністративних послуг від діяльності ЦНАПів. Фактично ці надходження перейшли разом із центрами з надання послуг до теріторіальних громад за місцем їх фактичного розташування. За півріччя районний бюджет отримав 164,8 тис. гривень, що склало 41,4% до запланованого на період обсягу (398,4 тис. грн.)", - зазначила Лариса Герасименко.

Видаткова частина районного бюджету з урахуванням міжбюджетних трансферів за 1 квартал 2021 року виконана по загальному фонду у сумі 8447,6 тис. гривень або 59,8% до річних призначень. На виплату заробітної плати з нарахуванням працівникам органів місцевого самоврядування за поточний період спрямовано 2526,2 тис. грн.

Також депутати Покровської райради прийняли проєкт рішення Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2021 рік", а також внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2021 рік.

"На підставі пункту 7 статті 78 Бюджетного кодексу України, висновку про факт недоотримання доходів загального фонду районного бюджету за підсумками квартального звіту більше ніж 15%, вносяться зміни до бюджетних призначень, врахованих у розписі на 2021 рік, шляхом зменшення обсягу надходжень на загальну суму 230,0 тис. гривень: по "платі за надання інших адміністративних послуг" - 61,2 тис. гривень та "адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" - 168,8 тис. гривень", - зазначила начальник управління фінансів Покровської райдержадміністрації Лариса Герасименко.

Так, вільні залишки спрямовано загального фонду районного бюджету (3108,0 тис. гривень) спрямовано на покриття дефіциту бюджету,в тому числі, по головним розпорядникам:

1. Районна рада - 1 млн 633 тис грн.  Так, 230 тисяч гривень виділено на відновлення планових призначень у зв'язку із зменшенням дохідної частини за підсумками півріччя та 1 млн. 403 тис. гривень - на встановлення стел на межі Покровського району. 

2. Райдержадміністрація  - 65 тис. гривень. На реалізацію заходів районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту  в сумі 50 тис. грн. та субвенція державному бюджету - 15 тис. гривень ГУНП в Донецькій області на поточний ремонт приміщень Покровського районного управління поліції.

3. Управління фінансів  - 1 млн. 410 тис. гривень: Курарахівській міській  ТГ 650 тис. грн., Мар'їнській ТГ 560 тис. грн., Новогродівській ТГ 200 тис. грн..

Залишки спеціального фонду станом на 1.01.21 спрямовано 500 тис. грн. на заходи з технічної інвертарізації земель комунальної власності Мар'їнської міської ТГ. 

Також під час засідання, шляхом голосування депутатів Покровської районної ради, внесли зміни до Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Покровському районі на 2017-2021 роки.

Окрім того, депутатський корпус Покровської районної ради прийняв проєкти рішеннь Про звіти депутатів райради та Про затвердження розпорядження голови районної ради.

Одноголосно були прийняті рішення по всіх питаннях, які виносилися на розгляд сесії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #сессія #районна_рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...