• Главная
  • У рамках проєкту «Наша Україна» у Родинському пройшла творча зустріч
15:06, 16 июля

У рамках проєкту «Наша Україна» у Родинському пройшла творча зустріч

15 липня у Родинському молодіжному центрі стартувала презентація проєкту «Наша Україна», присвяченого 30-річчю Незалежності України. Ініціаторами творчої зустрічі виступили голова комітету Громадської Ради з питань духовності, культури, освіти та науки Світлана Гавриленко та член Громадської Ради Павло Білецький.

Першою з вітальним словом до присутніх, серед яких представники літературної спілки, громадськості та активної молоді, звернулась староста Родинського Катерина Андійченко.

У рамках проєкту «Наша Україна» у Родинському пройшла творча зустріч, фото-1

«Дякую вам, що знайшли час та приєднались до участі у цьому заході. Сподіваюсь, що він стане корисною та цікавою подорожжю в історію України», - зазначила Катерина Андрійченко.

Під час зустрічі присутні заслухали доповідь про становлення держави, складові національної символіки та культуру України, дізнались багато цікавих та раніше не виявлених фактів.

У рамках проєкту «Наша Україна» у Родинському пройшла творча зустріч, фото-2

«Україна – древня нація, але молода держава, яка має цікаву історію та багату культурну спадщину. Нам дійсно є чим пишатись, - зауважила Світлана Гавриленко. – Ми маємо знати своє минуле та дбайливо його зберігати для наступних поколінь».

#Покровськ #Родинське
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...