• Головна
  • Покровськ отримає нову сучасну музейну експозицію
11:11, 5 серпня 2021 р.

Покровськ отримає нову сучасну музейну експозицію

Покровськ отримає нову сучасну музейну експозицію

Раді повідомити, що проєкт «Реекспозиція залу «Заселення краю та етнографія» КЗ "Покровський історичний музей" буде реалізований в 2021 році в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.  

Український культурний фонд – державна установа, створена з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір;

Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі туризму та курортів України.

Основною метою проєкту є власне реекспозиція залу "Заселення краю та етнографія" КЗ "Покровський історичний музей", тобто створення нової експозиції залу через призму земляка, Марка Залізняка, яка відповідає сучасним вимогам щодо естетичного вигляду та інформаційного наповнення з урахуванням потреб відвідувачів щодо комфорту перебування, інтерактивності, збереження та популяризація етнографічної спадщини краю шляхом поєднання етнографії та фотографії. 

Основна ідея реекспозиції старого залу етнографії Покровського історичного музею полягає в тому, аби показати етнографічну колекцію через постать відомого фотоаматора Марка Залізняка. Наративна конструкція експозиції ґрунтуватиметься на щоденникових записах Залізняка та вестиметься здебільшого від першої особи. За жанром – це можна позначити як експозицію- фотощоденник, автор якого ніби сам розповідає свою історію, як очевидець значущих історичних подій.

Таким чином, місто Покровськ отримає вже до листопада 2021 року нову сучасну музейну експозицію. Відтворюємо історію сучасно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...