• Головна
  • У Покровьку відбулося засідання Постійної комісії з гуманітарних питань
09:30, 10 серпня 2021 р.

У Покровьку відбулося засідання Постійної комісії з гуманітарних питань

У Покровьку відбулося засідання Постійної комісії з гуманітарних питань

9 серпня депутати Покровської міської ради обговорили питання соціального захисту, культури та духовності. У засіданні комісії взяв участь міський голова Руслан Требушкін.

У Покровьку відбулося засідання Постійної комісії з гуманітарних питань, фото-1

Першими на комісії були розглянуті проєкти рішень, представлені керуючою справами виконкому ради Алевтиною Жук «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Покровська та приєднаних територій» та «Про затвердження Положення про відзнаку «За заслуги перед містом Покровськ та приєднаними територіями».

Заступниця начальника УСЗН Тетяна Бєлкіна виступила з проєктом рішення про затвердження Положення про надання пільг громадянам, які мають звання «Почесний громадянин міста Покровськ та приєднаних територій». Це положення визначає механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом, комунальних послуг та ін., що поширюється на осіб, які мають соціальну ознаку «Почесний громадянин міста Покровськ та приєднаних територій» та членів їх сім’ї.

Крім того, Управління соціального захисту населення представило проєкт рішення про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2021 № 8/4-16 «Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету».

У Покровьку відбулося засідання Постійної комісії з гуманітарних питань, фото-2

«Родинам внутрішньо переміщених осіб, яким було надано житло для тимчасового проживання, раніше надавалася матеріальна допомога з бюджету міста на придбання будівельних матеріалів та виконання ремонтних робіт, - зазначила Тетяна Бєлкіна. - Враховуючи той факт, що для ВПО останні два роки надаються квартири у гарному стані, така матеріальна допомога є не потрібною».

Також було запропоноване внесення змін у склад комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету. Спираючись на досвід, було прийняте рішення включити до складу комісії медичних працівників.

Депутати підтримали виключення п.3.3.6 з Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету, а також зміни у складі комісії.

У Покровьку відбулося засідання Постійної комісії з гуманітарних питань, фото-3

Одне з питань стосувалося створення комунального закладу «Міський палац культури» Покровської міської ради Донецької області. Приміщення комунального закладу буде орендоване у ПК «ШУ «Покровське».

Також було розглянуто внесення змін до рішення міської ради від 17.02.2021 №8/5-17 «Про затвердження актів прийому - передачі основних необоротних активів, інших необоротних активів та запасів у знов створених комунальних сільських клубних закладах». Згідно зі змінами у законодавстві, клубні заклади не можуть здавати в оренду та суборенду приміщення. Депутати підтримали зміни до рішення.

Наступним питанням члени комісії розглянули затвердження Статутів комунальних закладів відділу культури, туризму та ОКС Покровської міської ради Донецької області в новій редакції. Депутати запросили статути для вивчення до депутатського дня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...