• Головна
  • Одеса передала досвід Покровську щодо запобігання та протидії домашньому насильству
10:42, 18 серпня 2021 р.

Одеса передала досвід Покровську щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Одеса передала досвід Покровську щодо запобігання та протидії домашньому насильству

На минулому тижні керуюча справами виконкому Алевтина Жук взяла участь у навчально-ознайомчому візиті до Одеси - міста з ефективними практиками розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству. Вже чотири міста України можуть передавати отриманий у цій галузі досвід: Одеса, Київ, Харків та Вінниця.

Перший такий візит відбувся минулого тижня до Одеси. Знайомитись з досвідом міста із розбудови системи запобігання та протидії насильству приїхали міські та селищні голови чи їх заступникию Разом із учасниками з Рокитного, Полтави, Кременчука, Кропивницького, Білої Церкви та Ужгорода Алевтина Жук зустрілась з представниками суб’єктів взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству міста Одеси, а також відвідала:

Одеський міський денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі;

Одеський міський притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі;

Кімнату, дружню до опитування дитини на базі дитячої міської поліклініки № 3 Одеської міської ради.

Разом зі іншими учасниками Алевтина Жук ознайомилась із роботою мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства. Цього року мобільна бригада отримала до вже наявних трьох автомобілів ще два.

«Я дуже щаслива, що Покровськ долучився до системи запобігання та протидії домашньому насильству,  - зазначила Алевтина Жук. - Але я бачу що ми тільки на початку шляху, нам є на кого рівнятися, є за ким рости. Я повернулася до Покровська з чітким  розумінням, як повинна  бути побудована адміністративна взаємодія, аби зупинити в місті домашнє насильство»

Уже у вересні відбудеться такий самий візит до Харкова.

Проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» реалізується за підтримкиEmbassy of Canada in UkraineтаBritish Embassy Kyiv

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #Одеса
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...