• Главная
  • У Покровську розпочався капітальний ремонт ліфтів
09:39, 19 августа

У Покровську розпочався капітальний ремонт ліфтів

У Покровську розпочався капітальний ремонт ліфтів

У Покровську вперше за 30 років незалежності України розпочата робота із повної заміни та капітального ремонту ліфтів у багатоквартирних будинках. Усього у цьому році будуть відремонтовані 14 ліфтів. Усі роботи виконуються за кошти міського бюджету. 

«У нашому місті налічується більше сотні ліфтів. Всі вони поділені по категоріях – найбільш зношені та ті, термін експлуатації яких ще не закінчився», - пояснив начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков. ?

Сьогодні підрядна організація виконує роботи із заміни ліфтів у першому під’їзді по вул. М.Москаленка, 142. Старша будинку Лариса Дніпровська зауважила, що ліфти у їх будинку були досить аварійними та не раз завдавали шкоди мешканцям, тому новина про капітальний ремонт застарілих конструкцій у першому та другому під’їздах стала доброю звісткою для всіх.

 «З початку року ми вже повністю відремонтували 6 ліфтів, закінчуються роботи ще на 5 об’єктах. Якщо продовжимо такими ж темпами й надалі, то за найближчі п’ять-шість років ми зможемо замінити всі ліфти в місті», - розповів Дмитро Візенков.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #ліфти
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...