• Головна
  • В Покровську пройшла обласна педагогічна конференція освітян 2021
11:00, 28 серпня 2021 р.

В Покровську пройшла обласна педагогічна конференція освітян 2021

Освітяни Донецької області зібралися в актовій залі Покровського педагогічного коледжу, щоб обговорити результати навчального року 2020-2021 рр. В ході заходу педагоги поділились досвідом, розповіли секрети своєї праці та пізнали для себе багато нової інформації.

VII Конгрес освітян Донеччини під назвою «Освітня реформа Донеччини: Рухаємось вперед!», присвячено 30 річниці Незалежності України.

В Покровську пройшла обласна педагогічна конференція освітян 2021, фото-1

26 серпня близько 2 500 освітян Донетчини прийняли участь в дистанційно форматі, а вже 27 серпня частина педагогів приїхала до Покровська, щоб поділитись досвідом особисто.

Окрім головної презентації , що проходила в актовій залі, учбовий заклад було розділено на тематичні зони серед яких була: фотозона, виставка, майданчик с науковими матеріалами, та локації з тренінгами.

Під час конгресу функціонували секції, в яких було розкрито функції різних напрямків розвитку освіти. «Психологічні лайфхаки для адаптації», «Математичний калейдоскоп дошкілля», «STEM для майбутнього « та багато інших.

Також працвники сфери освіти змогли розглянули реформу шкільного харчування та цифрову трансформацію шкіл. Без уваги не залишилася програма «Велике будівництво» , педагогам розповіли про умови реалізації проекту у закладах освіти.

Пленарне засідання розпочалося з гімну України у виконанні хору «Перлина» з Краматорська. Директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева звернулася до учасників конгресу з привітальним словом.

Також вона звернула увагу на те, що найголовніша й найвідповідальніша мета суспільства у сучасних умовах – захистити та вберегти дітей, сформувати освічене, ерудоване, креативне суспільство в майбутньому.

Вона наголосла, що розвиток та підтримка інтелектуальної еліти є одним із ключових завдань освіти.

«Роботу освітньої галузі Донеччини спрямовано на реалізацію завдань державної політики, розбудову системи якісної, конкурентоспроможної та доступної освіти, реалізацію незалежної стратегії розвитку України»,-сказала Тетяна Сідашева.

В Покровську пройшла обласна педагогічна конференція освітян 2021, фото-25
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #конференція #педагоги #освітяни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...