• Главная
  • У Покровську пройшло засідання робочої групи
12:53, 31 августа

У Покровську пройшло засідання робочої групи

Сьогодні, 31 серпня, в сесійному залі Покровської міської ради пройшло засідання робочої групи. Темою зустрічі було «підвищення рівня оплати праці, додержання законодавства про працю, забезпечення податкових та бюджетних надходжень та платежів».

Як розповідає завідувач сектору державного контролю такі засідання проходять кожного місяця, на заході присутні представники пенсійного фонду, муніципальної служби, державної фіскальної службі, центру зайнятості та інші.

«Ми намагаємося максимально викликати боржників, але частіше за все з`являється не більше 5 осіб. Надсилаємо листи, обдзвонюємо, спілкуємося і не завжди це має результат. На сьогодні головними боржниками по місту залишаються ТОВ "КРАСНОЛИМАНСЬКЕ", ДПВК «Краснолиманська», АТ "ЗАВОД "ЕЛЕКТРОДВИГУН"», - розповідає завідувач сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці Покровської міської ради Марія Соловйова.

У Покровську пройшло засідання робочої групи, фото-1

Під час проведення заходу було реалізовано інформаційно-роз`яснювальну бесіду з порушниками чинного законодавства.Також учасники комісії обговорили пропозиції щодо застосування адміністративних та дисциплінарних заходів впливу до керівників підприємств.

«Основне завдання робочої групи – реалізація мети, щоб усі підприємства працювали за чинним законодавством. Це важливо для кожного, як працівник я буду знати свої права, для керівника це гарантія виконання службових обов’язків. Звичайно, не усі підприємства та робітники змінюють своє відношення до ситуації,а ле є та кількусть людей, яка створює позитивну динаміку», - прокоментувала головний спеціаліст сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці Покровської міської ради Світлана Йоненко.

У Покровську пройшло засідання робочої групи, фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #робоча_група #засідання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...