• Главная
  • Студенти Покровського педколеджу успішно виступили на Всеукраїнському фестивалі гумору та імпровізації
10:42, 16 сентября

Студенти Покровського педколеджу успішно виступили на Всеукраїнському фестивалі гумору та імпровізації

Студенти Покровського педколеджу успішно виступили на Всеукраїнському фестивалі гумору та імпровізації

Бути справжнім, жити тут і зараз – значить бути гарним імпровізатором! Саме це зрозуміли активні студенти Покровського педагогічного фахового коледжу, яким пощастило відвідати перший Всеукраїнський фестиваль гумору та імпровізації #IMPROV_SCHOOLFEST, що проходив з 8  по 13 вересня на березі Чорного моря у курортному селищі Грибівка. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради

П'ять неймовірно насичених днів дали можливість нашим студентам переконатися, що сцена, гумор та імпровізація – саме те, до чого варто прагнути.

Капітан команди Дар’я Кугаєнко розповідає: «Ми дякуємо нашим спікерам, які ділилися з нами секретами найскладнішої гумористичної техніки «Імпровізація». Ми дякуємо за кожний ранній підйом. Зарядки та активності надавали енергії більше, ніж будь-яка кава у найкращій кав'ярні».

Курс театрального мистецтва та курс театральної імпровізації від провідних майстрів сцени переконали, наскільки емоції, рухи та міміка допомагають глядачам зрозуміти те, що відбувається на сцені, про що хоче розповісти актор.

Студентів навчили також «вмикати» мозок та змушувати його видавати найнесподіваніші варіанти відповідей на цікавенькі запитання інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». І всюди з талановитою командою «Покровські бронтозаври» «запалювали» на одній сцені справжні зірки!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #педколедж
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...