![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
Увага!
10:19, 9 жовтня 2021 р.
У Покровську з понеділка зачинено усі дитячі садочки та дистанційно вчаться школярі
Увага!
![У Покровську з понеділка зачинено усі дитячі садочки та дистанційно... У Покровську з понеділка зачинено усі дитячі садочки та дистанційно вчаться школярі](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 11 жовтня через високий рівень захворюваності на ГРВІ та коронавірусну хворобу усі загальноосвітні навчальні заклади Покровської громади з 1 по 11 класи переводяться на дистанційну форму навчання. Про це йдеться у повідомленні на сайті міської ради.
Як повідомила начальниця міського відділу освіти Любов Воротинцева, через погіршеня епідситуації та поширення COVID-19, у громаді будуть зачинені і дитсадки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...