• Головна
  • Ініціативу щодо створення індустріального парку «Покровськ» підтримали інститути НАН України
09:28, 9 жовтня 2021 р.

Ініціативу щодо створення індустріального парку «Покровськ» підтримали інститути НАН України

Покровський міський голова Руслан Требушкін разом із заступниками Олегом Фроловим та Костянтином Мілютіним представили проєкт будівництва індустріального парку «Покровськ» на київському форумі «Справедлива трансформація вугільних регіонів: від планів до дій!». Про це йдеться на сайті міської ради.

«Це відносно нова для України форма ведення бізнесу та організації нових виробництв. Для громади це ефективний спосіб залучення інвестицій у свій подальший розвиток. І Покровська громада - одна з небагатьох в Україні, яка отримає державну підтримку на створення такого об’єкту», - зазначив Олег Фролов.

Врахували у керівництві Покровська і той факт, що саме Індустріальні парки за задумом президента України, мають стати драйверами української економіки. Відповідним напрямком розвитку доповнено і президентську Програму «Велике будівництво», яка відтепер передбачає ще й реалізацію проєктів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть вітчизняну економіку.

Наш проєкт детально вивчили вчені з кількох інститутів НАН України. Так, спеціалісти Інституту економіки промисловості високо оцінили проведену роботу і надіслали на адресу Покровської міської ради лист, в якому висловили підтримку такої ініціативи, а Індустріальний парк назвали одним з пріоритетних напрямків економічного розвитку міста та області.

«Концепцію індустріального парку «Покровськ» підтримали і вчені Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К.Мамутова НАН України. «Підтримка ініціативи Покровської міської ради вважається доцільною та необхідною з боку Уряду України, і має стратегічне значення для регіону в цілому, оскільки призведе до відновлення промислового потенціалу міста, залучення інвестицій в економіку, створенню нових робочих місць і виробничих потужностей з використанням інноваційних технологій», - йдеться у листі, яке також надійшло на адресу Покровської міської ради.

«В умовах трансформації світової економіки переваги розміщення підприємств галузей, відмінних від видобувних, безперечні і очевидні саме для цього регіону. Тому всебічна підтримка ініціативи Покровської міської ради при залученні наукового потенціалу є абсолютно виправданою і необхідною з боку Уряду України, і матиме стратегічне значення для регіону в цілому», - зазначають вчені Донецького наукового центру НАН України та МОН України.

Нагадаємо, в ході останньої сесії Покровської міської ради депутати затвердили проєкт землеустрою та ухвалили виділення земельної ділянки площею близько 15 га під будівництво Індустріального парку в районі вулиці Аграрна.

Ініціативу щодо створення індустріального парку «Покровськ» підтримали інститути НАН України, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #створення #індустріального #парку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...