• Главная
  • У Покровському районі представники Червоного Хреста навчали поліцейських надавати першу допомогу
13:10, 10 октября

У Покровському районі представники Червоного Хреста навчали поліцейських надавати першу допомогу

Представники Національного Товариства Червоного Хреста України Віра Рижакова та Олена Клевцова провели для поліцейських сектору превенції Селидового курси з надання долікарської допомоги. Про це повідомляє Покровське районне управління поліції.

Спочатку представники Червоного Хреста розповіли про появу своєї організації в Україні, напрямки її діяльності та функції. Далі за допомогою манекенів волонтери-інструктори навчали правоохоронців проводити серцево-легеневу реанімацію, демонстрували способи зупинки кровотечі, особливості транспортування потерпілого та показували, як правильно покласти постраждалу людину у відновне положення, а також як слід діяти при різних травмах, переломах кісток, кровотечах, опіках, зупинці дихання, утопленні, синдромі здавлювання, шоковому стані.

Кожен з присутніх на практиці відпрацював набуті знання, щоб у разі необхідності мати всі необхідні навички надання домедичної допомоги до прибуття лікарів.

«Ми часто опиняємося в екстремальних ситуаціях, коли потерпілому необхідна медична допомога. У цьому випадку кожна хвилина може стати вирішальною для збереження життя та здоров’я людини. Саме тому поліцейським просто необхідно вміти правильно організувати та надати невідкладну допомогу потерпілим на місці події», — зазначив очільник поліції Селидового Ігор Кузнєцов.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#покровський_район #перша_допомога #червоний_хрест #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...