• Головна
  • У Покровську розпочалась підготовка до чергової сесії міської ради
14:38, 11 жовтня 2021 р.

У Покровську розпочалась підготовка до чергової сесії міської ради

У Покровську розпочалась підготовка до чергової сесії міської ради

11 жовтня за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо та представниці Громадської ради Наталії Фролової відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, під час якого депутати розглянули питання соціального захисту, культури та духовності. Про це повідомляє прес-служба Покровської міськради.

Начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини міської ради Олена Олехнович представила на розгляд членів комісії Порядок встановлення та демонтажу пам`ятних знаків, меморіальних та інформативних дошок, а також запропонувала внести зміни до штатного розпису відділу. 

У Покровську розпочалась підготовка до чергової сесії міської ради, фото-1

«Після об`єднання Покровської громади мережа закладів культури збільшилась з 12 до 30. Нам у спадщину дістались клуби, в яких, наприклад, працює одна людина. Обсяг роботи великий, а працювати нікому. Тож пропонуємо ввести дві додаткові одиниці спеціалістів», - зазначила Олена Олехнович. 

За словами секретаря міської ради Наталії Іваньо, клуби та бібліотеки – єдині місця проведення дозвілля у приєднаних територіях. Важливо, аби вони працювали, а місцеві мешканці мали змогу відпочивати та творчо розвиватись. 
Розглянули члени комісії і нову програму Управління соціального захисту та населення «Покровськ-територія підтримки». 

«Ми об`єднали усі існуючі пільгові категорії: соціальний захист людей з інвалідністю, людей, які опинились в складних життєвих обставинах, допомогу одиноким пенсіонерам та інші. До 2024 року розрахували кошторис допомоги, який будемо закладати в бюджет», - розповіла начальниця УСЗН Ірина Бонзюх.
У рамках нової програми змінюється також механізм роботи з громадськими об’єднаннями. Фахівці Управління соцзахисту населення вже працюють над створення єдиної асоціації. 

У Покровську розпочалась підготовка до чергової сесії міської ради, фото-2

«Комісія з гуманітарних питань – це перше робоче засідання з підготовки до сесії. Робота комісій триває, питань багато. Це і організація роботи комунальних підприємств, і земельні питання, і планування бюджету. Плануємо попрацювати плідно, щоб на сесії вирішити усі питання, які стосуються життєдіяльності громади», - підбила підсумок роботи комісії секретар Покровської міськради Наталія Іваньо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...