• Главная
  • Зміна статуту та списання житлових багатоповерхівок: у Покровську відбулось засідання депутатської комісії з питань ЖКГ
17:15, 12 октября

Зміна статуту та списання житлових багатоповерхівок: у Покровську відбулось засідання депутатської комісії з питань ЖКГ

Зміна статуту та списання житлових багатоповерхівок: у Покровську відбулось засідання депутатської комісії з питань ЖКГ

Депутати Покровська продовжують опрацьовувати питання, які будуть винесені на чергову 18-ту сесію міської ради. Сьогодні за участю секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради

Насамперед зі статуту КП «Покровськтепломережа» виключили театральну та концертну діяльність і збільшили статутний капітал. 
«Була виконана розробка проєкту щодо модернізації котельні №10, придбані нові насоси та газорегуляційні пункти вузлів обліку газу. Обсяг цих витрат склав майже 1 мільйон гривень», - зазначив директор КП «Покровськтепломережа» Максим Батенко. 

Зміна статуту та списання житлових багатоповерхівок: у Покровську відбулось засідання депутатської комісії з питань ЖКГ, фото-1

Серед інших проєктів рішень – списання житлових багатоквартирних будинків з балансу житлово-комунального відділу міської ради.
За словами заступника начальника відділу ЖКВ Артема Колосова, з лютого поточного року було прийнято на баланс 199 житлових багатоквартирних будинків Родинського. Наразі в них створені ОСББ, тож доцільно їх списати: «Провели інвентаризацію цих багатоповерхівок і склали список комунальних приватизованих квартир, які ми передаємо на баланс Центру єдиного замовника. Нежитлові приміщення пропонуємо залишити на балансі житлово-комунального відділу». 

За словами секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, сьогодні не можна перекладати відповідальність за стан багатоквартирних будинків лише на міську раду. Треба спонукати мешканців бути ініціативними. 

«Ми повинні створювати затишок та гідні умови для проживання. Треба вчити наших мешканців господарювати самостійно та брати участь у різноманітних програмах. Наприклад, наразі у громаді реалізується проєкт USAID «Добрі сусіди-одна країна», який спрямований на розвиток громадянської активності. Ми налаштовані на залучення й інших програм, але і жителі міста мають допомагати нам у цьому», - зауважила секретар Покровської міськради Наталія Іваньо. 

Зміна статуту та списання житлових багатоповерхівок: у Покровську відбулось засідання депутатської комісії з питань ЖКГ, фото-2

Під час засідання депутати також розглянули проєкти рішень від КП «Управління міського господарства» та КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» щодо передачі основних засобів та рухомого майна. 
Усі 6 питань були опрацьовані та рекомендовані до розгляду на черговій 18-ій сесії міської ради.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...