• Главная
  • У Покровському районі до лікування хворих на COVID-19 долучаться ще дві лікарні
14:33, 13 октября

У Покровському районі до лікування хворих на COVID-19 долучаться ще дві лікарні

У Покровському районі до лікування хворих на COVID-19 долучаться ще дві лікарні

Ще дві лікарні у Донецькій області додались до переліку медичних закладів, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«У Донецькій області розгорнуто 17 лікарень першої хвилі й 10 лікарень другої хвилі. Вчора було додано до другої хвилі ще дві лікарні області – це Авдіївська центральна міська лікарня й Мар’їнська центральна районна лікарня. Сьогодні вони розпочинають укладання договорі з Національною службою здоров’я України», - сказав Олександр Педенко.

Нагадаємо, безперервне зростання захворюваності на COVID-19 спостерігається у Донецькій області з липня.  Наразі в області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#коронавирус
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...