![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
14:33, 13 жовтня 2021 р.
У Покровському районі до лікування хворих на COVID-19 долучаться ще дві лікарні
![У Покровському районі до лікування хворих на COVID-19 долучаться ще... У Покровському районі до лікування хворих на COVID-19 долучаться ще дві лікарні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ще дві лікарні у Донецькій області додались до переліку медичних закладів, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.
«У Донецькій області розгорнуто 17 лікарень першої хвилі й 10 лікарень другої хвилі. Вчора було додано до другої хвилі ще дві лікарні області – це Авдіївська центральна міська лікарня й Мар’їнська центральна районна лікарня. Сьогодні вони розпочинають укладання договорі з Національною службою здоров’я України», - сказав Олександр Педенко.
Нагадаємо, безперервне зростання захворюваності на COVID-19 спостерігається у Донецькій області з липня. Наразі в області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...