• Главная
  • «Активні парки – локації здорової України». У Покровську відкрили 3 спортивні майданчики
09:46, 20 октября 2021 г.

«Активні парки – локації здорової України». У Покровську відкрили 3 спортивні майданчики

«Активні парки – локації здорової України». У Покровську відкрили 3 спортивні майданчики

Вчора у Покровську було відкрито три нові майданчики в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна», яка має на меті створення умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя серед українців. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради 

«Активні парки» запрацювали відсьогодні поблизу спортивного комплексу «Факел» у мікрорайоні «Південний», поблизу бульвару Андрющенка та у парку Динасового заводу. 

«Зараз на Донеччині вже 23 «Активних парки». Я дякую керівництву Покровської громади, що долучилися до програми Президента України, що проявляють ініціативу. Приємно, що сьогодні ми відкриваємо відразу 3 локації», - зазначив на відкритті локацій начальник Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА Володимир Мицик.

Міський голова Руслан Требушкін висловив сподівання, що у Покровську буде ще багато подібних майданчиків, аби якомога більше людей долучилися до здорового способу життя: «Дуже гарно, що є така програма, яка втілюється в життя завдяки ініціативі Президента. Нас підтримує й обласне керівництво. Покровськ – спортивне місто! У нас є вже 4 «розумні» локації. Першу ми відкрили у парку «Ювілейний» кілька місяців тому».

Кожен «активний парк» оснащений QR-кодами, за якими можна обрати власного тренера – зірку естради, професійного спортсмена чи Президента України – і провести тренування будь-якої складності. 

«Ця програма Президента орієнтована на всі вікові категорії та групи населення. Ми хочемо, щоб якомога більше наших громадян були залучені до регулярних занять спортом. Щоб зміцнювалося здоров’я українців, а якість та тривалість життя наших співвітчизників покращувалися», – наголосив голова РДА Андрій Бондаренко.

Заступниця міського голови Маргарита Ідрісова підкреслила, що такі спортивні майданчики відкриваються не лише у центрі міста, а й у віддалених його районах. Приклад цьому – селище Динасового заводу.

«Активні парки – локації здорової України». У Покровську відкрили 3 спортивні майданчики, фото-1

Всього ж до кінця осені в рамках програми «Здорова Україна» у Покровській громаді планується відкрити ще 5 багатофункціональних спортивних майданчиків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ,
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...