• Главная
  • У Покровській громаді розробляють Антикризову програму для хворих на Covid-19
12:05, 20 октября 2021 г.

У Покровській громаді розробляють Антикризову програму для хворих на Covid-19

Осінній спалах захворюваності на Covid-19 в Україні пов’язують із новим штамом коронавірусу «Дельта», який зараз активно у нас циркулює. Він більш агресивний. Про це повідомляє Покровська міська рада.

Усі пацієнти мають важчий перебіг захворюваності. Тож інфекційні відділення, в тому числі і в Покровську, заповнені на 100%. Вартість лікування рахується десятками тисяч гривень.

«Лікування одного пацієнта коштує до 50 тисяч гривень. І це якщо немає ускладнень. В іншому випадку – понад 100 тисяч. За кошти від НСЗУ покривається та частина потреб на лікування, яка передбачена протоколами МОЗ. Досить часто пацієнтам доводиться купувати препарати самостійно», - зазначає в.о. директора Покровської КЛІЛ Юрій Бородін.

До роботи в інфекційному відділенні доводиться залучати і «вузьких» спеціалістів, які не мають певного досвіду для роботи з ковідними хворими.

Тому спеціально створена комісія у складі Покровського міського голови Руслана Требушкіна, секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, заступниці міського голови Маргарити Ідрісової, керівників відділів, управлінь та медичних закладів громади працює над впровадженням Антикризової програми, спрямованої на підтримку громадян, що потрапили у складні життєві умови через захворювання на Covid-19.

«Треба підготувати списки наших жителів з незахищених категорій, хто важко перехворів на Covid-19 або перебуває на стаціонарному лікуванні. Якщо програму приймуть депутати, ми зможемо допомогти їм коштами або ліками, або підтримаємо у реабілітаційний період», - зазначив Покровський міський голова Руслан Требушкін.

У Покровській громаді розробляють Антикризову програму для хворих на Covid-19, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#покровськ #ковід #хворі #підтримка
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...