• Головна
  • Підтримати та врятувати: у Покровську поліцейські навчалися допомагати жертвам домашнього насилля
09:50, 23 жовтня 2021 р.

Підтримати та врятувати: у Покровську поліцейські навчалися допомагати жертвам домашнього насилля

Підтримати та врятувати: у Покровську поліцейські навчалися допомагати жертвам домашнього насилля

З проблемою домашнього насильства співробітники поліції стикаються дуже часто. Ця проблема не втрачає актуальності, бо з кожним роком таких випадків стає все більше. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради.

«Цей тренінг дуже цікавий. Як правильно надати допомогу людині, яка потрапила у складне становище? Що відбувається після того, як з постраждалим поспілкувалися поліцейські? На всі ці питання ми сьогодні знайшли відповіді», - говорить дільничний офіцер поліції з Костянтинівки Олег Сізов.

Вчора, у другий день тренінгу «Роль і завдання поліції в місцевій системі запобігання домашньому насиллю» правоохоронці з усього регіону ознайомилися із роботою Покровського Центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.  

Центр був створений у нашому місті за підтримки ПР ООН в Україні та Фонду ООН у галузі народонаселення у рамках реалізації програми ООН з відновлення і розбудови миру «Міста, вільні від домашнього насильства».

«Наш Центр допомоги жертвам домашнього насилля вже став безпечним прихистком для таких осіб. Тут працюють чотири фахівці із соціальної роботи та один психолог. Всі вони отримали відповідну освіту. Перебувати у закладі постраждалі можуть до 10 днів. За цей термін їм надається комплексна соціально-психологічна та первинна правова допомога», - розповідає керівниця Центру Ольга Тарасенко.

«Цей навчальний тренінг присвячений тому, щоб поліцейські зрозуміли та більш глибоко відчули, яка важлива роль місцевої поліції щодо протидії домашньому насильству. Нам дуже важливо було показати, що відбувається з постраждалою людиною після того, як поліціянти задокументують випадок. Які послуги людина може отримати в Центрі. До того ж, при підтримці Фонду відкрита ще й кризова кімната для постраждалих», - зазначила старша координаторка Фонду народонаселення ООН в рамках проєкту «Міста та громади, вільні від домашнього насильства» Ганна Карпеченкова.

За її словами, невдовзі подібні Центри з’являться у Краматорську та Костянтинівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...