• Головна
  • Впровадження дистанційної освіти: ЗОШ №9 визнали однією з найкращих в Україні
10:01, 5 листопада 2021 р.

Впровадження дистанційної освіти: ЗОШ №9 визнали однією з найкращих в Україні

На адресу педагогічного колективу загальноосвітньої школи №9 надійшла подяка від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за реалізацію державної програми щодо організації навчання за дистанційною формою. Про це повідомляє Покровська міська рада. 

Впроваджувати дистанційну освіту в 9 школі почали ще у 2015 році. За словами директорки освітнього закладу Валентини Рудик, саме тоді школа увійшла у п’ятірку закладів, що мають надавати послуги з дистанційного навчання для дітей з непідконтрольної території.

«Тоді ми не мали уявлення, як це правильно робити, але дуже хотіли, щоб все було як слід. Їздили на тренінги, форуми, отримували знання та досвід. Була створена платформа з дистанційної освіти, але через проведення реконструкції школи працювати в ній у нас не було технічної можливості. Але ми не зупинялись і як результат, у 2018 році в нас були навіть золоті та срібні медалі в учнів з тимчасово окупованих територій», - розповіла Валентина Рудик.

Впровадження дистанційної освіти: ЗОШ №9 визнали однією з найкращих в Україні , фото-1

За 6 років роботи дистанційного навчання понад 360 випускників 11-х класів ЗОШ №9 отримали документи про українську освіту. Сьогодні у школі відкрито 10 класів – з 1 по 11, де навчаються дистанційно 272 дитини. Це учні не тільки з Донецька та Криму, а й ті, хто зараз живе разом із батьками в інших країнах. За словами директорки освітнього закладу, у першому класі 8 дітей, які жодного разу у житті не чули української мови.

За словами заступниці начальника відділу освіти Покровської міської ради Анастасії Довгої, при виборі школи для дистанційної освіти враховувались декілька факторів: -потужність школи,

-досягнення педагогічного колективу,

-наявність передового досвіду та налагоджена робота усього освітнього закладу.

«Враховуючи те, що на території України таких шкіл лише 5, Покровській громаді є чим пишатись. Міська рада, відділ освіти роблять усе можливе задля успішного проходження учнями з непідконтрольних Україні територій річного оцінювання та державної підсумкової атестації», - зауважила Анастасія Довга.

Впровадження дистанційної освіти: ЗОШ №9 визнали однією з найкращих в Україні , фото-2

За словами покровських освітян, усі бажаючі з тимчасово окупованих територій можуть отримати українську освіту та пройти курс дистанційного навчання у ЗОШ №9.

Наразі набір дітей триває.

Додаткові питання можна надсилати на електрону пошту: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#покровськ #опорна_школа #дистанційне_навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...