![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:19, 16 листопада 2021 р.
Чого вам не вистачає у парку "Ювілейний": мешканців Покровська запрошують поділитися власними ідеями
![Чого вам не вистачає у парку "Ювілейний": мешканців Покровська запр... Чого вам не вистачає у парку "Ювілейний": мешканців Покровська запрошують поділитися власними ідеями](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Покровську продовжується робота над проектом подальшої реконструкції парку "Ювілейний". Про це повідомляє мер Покровська Руслан Требушкін на своїй сторінці у ФБ.
Руслан Валерійович зазначив, що проект реконструкції парку розробляли протягом 2016-2017 років, а втілювати у життя почали у 2018 році. І зараз тут зроблено вже багато: висаджені декоративні туї, біля десятка видів тюльпанів і тисячі саджанців самшиту, різні сорти ялин та кущів ялівцю; прокладені підземні лінії електромереж і системи крапельного поливу, повністю замінено водогін і систему водовідведення, укладені нові тротуарні доріжки, встановлена нова система освітлення, облаштовані спортивні локації, а також встановлено перший етап атракціонів та працює фонтан.
![](https://s.06239.com.ua/s/47/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/119/2573793164435151738127814422563214746044900n_6193bc7ac5b2d.jpg)
![](https://s.06239.com.ua/s/47/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/119/2573823304435151638127826230955863603683041n_6193bc7b6981b.jpg)
![](https://s.06239.com.ua/s/47/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/119/2577687174435151704794484058953986163110857n_6193bc7be29c3.jpg)
"Разом із заступниками Костянтином Мілютіним та Маргаритою Ідрісовою працюємо над проектом, який був розроблений в 2020 році на суму понад 60 мільйонів гривень. Хочемо його допрацювати з урахуванням побажань жителів Покровської ТГ. Так, у планах вже є: очищення ставка, прокладання велосипедної доріжки вздовж трьох паркових водойм, вдосконалення еко-стежини альтанками, лавками та фото-зонами, облаштування автостоянки. На все це чекаємо співфінансування. Власних коштів на покращення зони відпочинку будемо виділяти 3-5 мільйонів гривень щорічно", - написав Руслан Требушкін.
Міський голова впевнений, що така територія стане родзинкою не лише міста, а й регіону. Як магніт, ці стежини притягуватимуть любителів відпочинку на природі біля води, велосипедистів та бігунів. Парк буд дійсно сімейним місцем для проведення дозвілля.
"Залишайте у коментарях свої побажання – якими ви бачите майбутні велодоріжки, прогулянкові стежини та локації для відпочинку навколо наших ставків. Автори найкращих ідей отримають від мене приємні подарунки. А усі ваші пропозиції ми обов’язково обговоримо на зустрічах робочих груп", - додав Руслан Требушкін.
![](https://s.06239.com.ua/s/47/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/119/2579615624435151771461147978689244507361421n_6193bc7c55ffb.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...