• Главная
  • Штрафи та попередження: відбулось чергове засідання адміністративної комісії
16:49, 23 ноября

Штрафи та попередження: відбулось чергове засідання адміністративної комісії

Штрафи та попередження: відбулось чергове засідання адміністративної комісії

23 листопада відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради. З 13 протоколів, винесених на розгляд, 10 стосувалися порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів: проведення земельно-будівельних робіт та встановлення кіоску для ведення підприємницької діяльності без дозвільних документів, спалювання сухого листя та гілок, створення стихійних сміттєзвалищ. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради.

Кожний складений адмінпротокол члени комісії, серед яких представники відділів міської ради, громадськості та муніципальної служби правопорядку, розглядають окремо. Приймаючи рішення щодо штрафування, враховують характер і обставини вчинених правопорушень, соціальний статус та пояснення порушників. 

«Щоразу ми розглядаємо близько 15 адмінпротоколів. Традиційно, більшість з них стосується недотримання правил благоустрою. Розмір штрафів коливається від 340 до 1360 гривень. Максимальну суму призначаємо тим, хто нехтує нашими попередженнями та не дотримується законів», - зазначив завідувач сектору з питань безпеки та протидії корупції Олег Коломійцев.

Також сьогодні члени адміністративної комісії розглянули протоколи щодо порушення правил реєстрації державних актів та продажу алкогольних напоїв неповнолітній особі. Врахувавши пояснення порушників, їм призначили мінімальну суму штрафу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ,
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...